FPAFF-12B.50
FPAFF-12B.50 Fraenkische USA, LP
FIPLOCK%C2%AEOne_Fitting_Assy_Inst.pdf
Виробник: Fraenkische USA, LP
Description: FIPLOCK, PA6 MOD V0, NW12, FINE,
Features: Chemical Resistant
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyamide (PA6), Nylon 6
Length: 164' (50.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -45°C ~ 120°C
Diameter - Outside: 0.618" (15.70mm)
Diameter - Inside: 0.472" (12.00mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Environment Protection: Weather Resistant
Heat Protection: Flame Retardant
Написати відгук
Description: FIPLOCK, PA6 MOD V0, NW12, FINE,, Features: Chemical Resistant, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyamide (PA6), Nylon 6, Length: 164' (50.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -45°C ~ 120°C, Diameter - Outside: 0.618" (15.70mm), Diameter - Inside: 0.472" (12.00mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Environment Protection: Weather Resistant, Heat Protection: Flame Retardant.