FPANC-36N.25
FPANC-36N.25 Fraenkische USA, LP
FIPLOCK%C2%AEOne_Fitting_Assy_Inst.pdf
Виробник: Fraenkische USA, LP
Description: FIPLOCK, PA6 MOD, NW36, COARSE,
Packaging: Bulk
Color: Natural
Material: Polyamide (PA6), Nylon 6, Halogen Free
Length: 82.02' (25.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -45°C ~ 120°C
Diameter - Outside: 1.665" (42.30mm)
Diameter - Inside: 1.417" (36.00mm)
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Environment Protection: Weather Resistant
Part Status: Active
Написати відгук
Description: FIPLOCK, PA6 MOD, NW36, COARSE,, Packaging: Bulk, Color: Natural, Material: Polyamide (PA6), Nylon 6, Halogen Free, Length: 82.02' (25.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -45°C ~ 120°C, Diameter - Outside: 1.665" (42.30mm), Diameter - Inside: 1.417" (36.00mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Environment Protection: Weather Resistant, Part Status: Active.