FPC-V24W-7D2
FPC-V24W-7D2 Cooltron Industrial Supply
6642d5eeca6321.69691136.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: Power cord fan 45deg angle 24"
Packaging: Tape & Box (TB)
Length: 24.0" (609.6mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Style: Female Receptacle to Cable
Operating Temperature: 105°C
Cord Type: SPT-1
1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45°
2nd Connector: Open Wires
Approval Agency Marking: CSA, UL
Current Rating (Amps): 13 A
Number of Conductors: 41
Voltage Rating: 300 V
на замовлення 186 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Power cord fan 45deg angle 24", Packaging: Tape & Box (TB), Length: 24.0" (609.6mm), Wire Gauge: 18 AWG, Style: Female Receptacle to Cable, Operating Temperature: 105°C, Cord Type: SPT-1, 1st Connector: Fan Terminal Receptacle 45°, 2nd Connector: Open Wires, Approval Agency Marking: CSA, UL, Current Rating (Amps): 13 A, Number of Conductors: 41, Voltage Rating: 300 V.