FPG66W0474J--
FPG66W0474J-- KYOCERA AVX
fpg.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 0.47UF 5% 1.75KVDC AXL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 800V
Voltage Rating - DC: 1750V (1.75kV)
Height - Seated (Max): 2.461" (62.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.47UF 5% 1.75KVDC AXL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 800V, Voltage Rating - DC: 1750V (1.75kV), Height - Seated (Max): 2.461" (62.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm).
Інші пропозиції FPG66W0474J--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FPG66W0474J-- FPG66W0474J-- Виробник : Kyocera AVX fpg-3162733.pdf Film Capacitors 2600V 0.47uF 5%