FPG86Y0334J--
FPG86Y0334J-- KYOCERA AVX
fpg.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAPACITOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 3000V (3kV)
Height - Seated (Max): 2.441" (62.00mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 2.835" Dia (72.00mm)
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAPACITOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 3000V (3kV), Height - Seated (Max): 2.441" (62.00mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 2.835" Dia (72.00mm).
Інші пропозиції FPG86Y0334J--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FPG86Y0334J-- Виробник : AVX fpg-776935.pdf Film Capacitors 4.6kV 0.33uF 85C PP M8/8 Plastic