Продукція > AMPHENOL PCTEL > FPMI2458-DP812NM
FPMI2458-DP812NM
FPMI2458-DP812NM Amphenol PCTEL
FPMI2458-DP8-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: PANEL ANTENNA
Packaging: Bulk
Features: Cable - 1.473m
Mounting Type: Pole Mount, Wall Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.1GHz ~ 5.9GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Gain: 13dBi, 12dBi
Termination: N Type Male (8)
Number of Bands: 2
VSWR: 2.25
Antenna Type: Panel
Height (Max): 12.008" (305.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 25 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANEL ANTENNA, Packaging: Bulk, Features: Cable - 1.473m, Mounting Type: Pole Mount, Wall Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.1GHz ~ 5.9GHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Gain: 13dBi, 12dBi, Termination: N Type Male (8), Number of Bands: 2, VSWR: 2.25, Antenna Type: Panel, Height (Max): 12.008" (305.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 25 W.