Продукція > PCTEL, INC. > FPMI2458-TP3RPTNC
FPMI2458-TP3RPTNC
FPMI2458-TP3RPTNC PCTEL, Inc.
Виробник: PCTEL, Inc.
Description: RF ANT 2.45GHZ PANEL RP-TNC BRKT
Features: Cable - 812.8mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount, Wall Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Applications: 802.11ac
Gain: 6dBi, 5dBi
Termination: RP-TNC (3)
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.339" (34.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Obsolete
Power - Max: 20 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 2.45GHZ PANEL RP-TNC BRKT, Features: Cable - 812.8mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Wall Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz, Applications: 802.11ac, Gain: 6dBi, 5dBi, Termination: RP-TNC (3), Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.339" (34.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Obsolete, Power - Max: 20 W.