Продукція > PCTEL, INC. > FPMI2458-VP6RPSMA
FPMI2458-VP6RPSMA
FPMI2458-VP6RPSMA PCTEL, Inc.
FPMI-VP6RPSMA.pdf
Виробник: PCTEL, Inc.
Description: RF ANT 2.45GHZ PANEL RP-SMA MALE
Features: Cable - 690.6mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Pole Mount, Wall Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Gain: 8.5dBi, 6dBi
Termination: RP-SMA Male
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 2
VSWR: 2, 2.5
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.969" (50.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 25 W
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 2.45GHZ PANEL RP-SMA MALE, Features: Cable - 690.6mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Pole Mount, Wall Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Gain: 8.5dBi, 6dBi, Termination: RP-SMA Male, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 2, VSWR: 2, 2.5, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.969" (50.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.5GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 25 W.