Продукція > PCTEL, INC. > FPMI245865-TP3NM
FPMI245865-TP3NM
FPMI245865-TP3NM PCTEL, Inc.
FPMI2458-Series.pdf
Виробник: PCTEL, Inc.
Description: RF ANT 2.45GHZ PANEL N TYPE M
Packaging: Box
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz
Applications: 802.11ac
Gain: 8dBi, 8dBi
Termination: N Type Male
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.339" (34.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.375GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 20 W
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 2.45GHZ PANEL N TYPE M, Packaging: Box, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz, Applications: 802.11ac, Gain: 8dBi, 8dBi, Termination: N Type Male, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.339" (34.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.375GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 20 W.