FPX86Y1254J--
FPX86Y1254J-- KYOCERA AVX
fpx.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 3000 V 1.25UF
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 1400V (1.4kV)
Voltage Rating - DC: 3000V (3kV)
Height - Seated (Max): 2.461" (62.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.25 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1 mOhms
Size / Dimension: 3.622" Dia (92.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 3000 V 1.25UF, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 1400V (1.4kV), Voltage Rating - DC: 3000V (3kV), Height - Seated (Max): 2.461" (62.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.25 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1 mOhms, Size / Dimension: 3.622" Dia (92.00mm).