Продукція > KYOCERA AVX > FQ37F86L0106KA
FQ37F86L0106KA
FQ37F86L0106KA KYOCERA AVX
AVX_FA_FQ_Series-1863635.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 10uF 1100V 10% 37.5mm Pitch AECQ2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук