Продукція > KYOCERA AVX > FQ37F86P0106KA
FQ37F86P0106KA
FQ37F86P0106KA KYOCERA AVX
KYOCERA_AVX_FA_FQ_Series_1863635-3169732.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 10uF 1200V 10% 37.5mm Pitch AECQ2
Написати відгук