Продукція > KYOCERA AVX > FQ37F96I0406KB
FQ37F96I0406KB
FQ37F96I0406KB KYOCERA AVX
KYOCERA_AVX_FA_FQ_Series_1863635-3169732.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 40uF 450V 10% 37.5mm Pitch AECQ2
Написати відгук