Продукція > KYOCERA AVX > FQ52GC6B0506KB
FQ52GC6B0506KB
FQ52GC6B0506KB KYOCERA AVX
KYOCERA_AVX_FA_FQ_Series_1863635-3169732.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 50uF 800V 10% 52.5mm Pitch AECQ2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук