Продукція > KYOCERA AVX > FQ52GC6C0406KB
FQ52GC6C0406KB
FQ52GC6C0406KB KYOCERA AVX
KYOCERA_AVX_FA_FQ_Series_1863635-3169732.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 40uF 900V 10% 52.5mm Pitch AECQ2
Написати відгук