Продукція > KYOCERA AVX > FQ52GC6I0806KB
FQ52GC6I0806KB
FQ52GC6I0806KB KYOCERA AVX
KYOCERA_AVX_FA_FQ_Series_1863635-3169732.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 80uF 450V 10% 52.5mm Pitch AECQ2
Написати відгук