Продукція > FAIRCHILD > FQA70N10 Fairchild
FQA70N10 Fairchild
FQA70N10 Fairchild
info-tfqa70n10.pdf
Виробник: Fairchild
Код виробника: FQA70N10 RoHS N-MOSFET 100V 70A 214W Transistors
кількість в упаковці: 30 шт
на замовлення 30 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FQA70N10 Fairchild Fairchild
Код виробника: FQA70N10 RoHS N-MOSFET 100V 70A 214W Transistors, кількість в упаковці: 30 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FQA70N10 Fairchild Виробник : ON-Semiconductor info-tfqa70n10.pdf Код виробника: FQA70N10 N-MOSFET 100V 70A 214W Transistors