Продукція > FAIRCHILD > FQA90N15 Fairchild
FQA90N15 Fairchild
FQA90N15 Fairchild
info-tfqa90n15.pdf
Виробник: Fairchild
Код виробника: FQA90N15 RoHS N-MOSFET 150V 90A 375W Transistors
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FQA90N15 Fairchild Fairchild
Код виробника: FQA90N15 RoHS N-MOSFET 150V 90A 375W Transistors, кількість в упаковці: 10 шт.