FR-AS10F-11
FR-AS10F-11 Franjobaim
power-relays.pdf
Виробник: Franjobaim
Description: Franjobaim Electronics Power Rel
Features: Diode, Lighted Indicator
Packaging: Tube
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 110VAC
Operating Temperature: -40° ~ 70°C
Termination Style: Plug In, 8 Pin
Approval Agency: CE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 22.7 A
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO); Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 33 VAC
Must Operate Voltage: 88 VAC
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
на замовлення 774 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Franjobaim Electronics Power Rel, Features: Diode, Lighted Indicator, Packaging: Tube, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 110VAC, Operating Temperature: -40° ~ 70°C, Termination Style: Plug In, 8 Pin, Approval Agency: CE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 22.7 A, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO); Silver Nickel (AgNi), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Must Release Voltage: 33 VAC, Must Operate Voltage: 88 VAC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms.