FR-AS10F-17
FR-AS10F-17 Franjobaim
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40° ~ 70°C
Termination Style: Plug In, 11 Pin
Approval Agency: CE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 12.5 A
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
на замовлення 845 шт:
Написати відгук
Description: Franjobaim Electronics Power Rel, Features: Diode, Lighted Indicator, Packaging: Tray, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40° ~ 70°C, Termination Style: Plug In, 11 Pin, Approval Agency: CE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 12.5 A, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO); Silver Nickel (AgNi), Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms.