Продукція > FRANJOBAIM > FR-AS12-BM-14
FR-AS12-BM-14
FR-AS12-BM-14 Franjobaim
Packaging: Tray
Mounting Type: Panel Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40° ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Approval Agency: CE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 75 A
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 30 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
на замовлення 3328 шт:
Написати відгук
Description: Franjobaim Electronics Power Rel, Packaging: Tray, Mounting Type: Panel Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40° ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Approval Agency: CE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 75 A, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 30 A, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9.6 VDC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms.