Продукція > KYOCERA AVX > FR10302N0100JBK
FR10302N0100JBK
FR10302N0100JBK KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
High Frequency/RF Resistors 0302 100Ohms 150ppm 20W 5% Nickel Flange
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук