FR10870N0200J01 KYOCERA AVX Components
Виробник: KYOCERA AVX Components
Res Thin Film 200 Ohm 5% 150W ±150ppm/°C AXL Flange Mount
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук