FRF10A20 KYOCERA AVX
FRF10A20-file.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220 FM
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3 Full Pack
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: TO-220 Full-Mold
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 980 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 200 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220 FM, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: TO-220 Full-Mold, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 980 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 200 V.
Інші пропозиції FRF10A20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRF10A20 FRF10A20 Виробник : Kyocera AVX FRF10A20_file-2585553.pdf Rectifiers DIODE FAST RECOVERY 200V 10A TO-220 FULL MOLD