Продукція > ROYALOHM > FRN01WK012JA10
FRN01WK012JA10
FRN01WK012JA10 ROYALOHM
ROYALOHM-FRN.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; fusible; THT; 1.2Ω; 1W; ±10%; Ø0.54x28mm
Type of resistor: metal film
Resistance: 1.2Ω
Power: 1W
Tolerance: ±10%
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
Diameter: 3.5mm
Body dimensions: Ø3.5x10mm
Length: 10mm
Leads: axial
Kind of resistor: fusible
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; fusible; THT; 1.2Ω; 1W; ±10%; Ø0.54x28mm, Type of resistor: metal film, Resistance: 1.2Ω, Power: 1W, Tolerance: ±10%, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.54x28mm, Diameter: 3.5mm, Body dimensions: Ø3.5x10mm, Length: 10mm, Leads: axial, Kind of resistor: fusible.