Продукція > ROYALOHM > FRN01WK039JA10
FRN01WK039JA10
FRN01WK039JA10 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; fusible; THT; 3.9Ω; 1W; ±10%; Ø0.54x28mm
Mounting: THT
Resistance: 3.9Ω
Power: 1W
Tolerance: ±10%
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
Body dimensions: Ø3.5x10mm
Leads: axial
Length: 10mm
Diameter: 3.5mm
на замовлення 690 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; fusible; THT; 3.9Ω; 1W; ±10%; Ø0.54x28mm, Type of resistor: metal film, Kind of resistor: fusible, Mounting: THT, Resistance: 3.9Ω, Power: 1W, Tolerance: ±10%, Leads dimensions: Ø0.54x28mm, Body dimensions: Ø3.5x10mm, Leads: axial, Length: 10mm, Diameter: 3.5mm.