Продукція > ROYALOHM > FRN02WK0150A10
FRN02WK0150A10 Royalohm
ROYALOHM_FRN.pdf
Виробник: Royalohm
Metal Film Resistors - Through Hole FRN 2W (5x12) 10% T/B-1K
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; fusible; THT; 15Ω; 2W; ±10%; Ø0.7x25mm; axial, Type of resistor: metal film, Kind of resistor: fusible, Mounting: THT, Resistance: 15Ω, Power: 2W, Tolerance: ±10%, Leads dimensions: Ø0.7x25mm, Body dimensions: Ø5x12mm, Leads: axial, Length: 12mm, Diameter: 5mm.
Інші пропозиції FRN02WK0150A10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRN02WK0150A10 FRN02WK0150A10 Виробник : ROYALOHM ROYALOHM-FRN.pdf Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; fusible; THT; 15Ω; 2W; ±10%; Ø0.7x25mm; axial
Type of resistor: metal film
Kind of resistor: fusible
Mounting: THT
Resistance: 15Ω
Power: 2W
Tolerance: ±10%
Leads dimensions: Ø0.7x25mm
Body dimensions: Ø5x12mm
Leads: axial
Length: 12mm
Diameter: 5mm