Продукція > ROYALOHM > FRN03WK0470A10
FRN03WK0470A10 Royalohm
ROYALOHM_FRN-3571029.pdf
Виробник: Royalohm
Metal Film Resistors - Through Hole FRN 3W (5.5x16) 10% T/B-1K
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; fusible; THT; 47Ω; 3W; ±10%; Ø0.7x28mm; axial, Type of resistor: metal film, Mounting: THT, Resistance: 47Ω, Power: 3W, Tolerance: ±10%, Leads dimensions: Ø0.7x28mm, Body dimensions: Ø5.5x16mm, Diameter: 5.5mm, Length: 16mm, Leads: axial, Kind of resistor: fusible.
Інші пропозиції FRN03WK0470A10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRN03WK0470A10 FRN03WK0470A10 Виробник : ROYALOHM FRN.pdf Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; fusible; THT; 47Ω; 3W; ±10%; Ø0.7x28mm; axial
Type of resistor: metal film
Mounting: THT
Resistance: 47Ω
Power: 3W
Tolerance: ±10%
Leads dimensions: Ø0.7x28mm
Body dimensions: Ø5.5x16mm
Diameter: 5.5mm
Length: 16mm