FRS 2500-SBIH LEM USA Inc.
frs_1000_3000_sxix_v4.pdf
Виробник: LEM USA Inc.
Description: CURRENT SENSOR HE/OL 2500A
Packaging: Bulk
Polarization: Bidirectional
Sensitivity: 2.13µA/A
Output: Voltage
Frequency: DC ~ 1MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 10V ~ 28V
Response Time: 200ms
Sensor Type: Hall Effect, Open Loop
Linearity: ±0.35%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 140mA
Current - Sensing: 2500A
Number of Channels: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR HE/OL 2500A, Packaging: Bulk, Polarization: Bidirectional, Sensitivity: 2.13µA/A, Output: Voltage, Frequency: DC ~ 1MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 10V ~ 28V, Response Time: 200ms, Sensor Type: Hall Effect, Open Loop, Linearity: ±0.35%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 140mA, Current - Sensing: 2500A, Number of Channels: 1.