FS144242550R544 KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB
Cutting length: 100mm
Maximum power per meter: 14.4W/m
Operating voltage: 24V DC
LED per meter amount: 60
Min. colour rendering index: 90
Viewing angle: 120°
Luminosity: 1150lm/m
Case - mm: 5050
Colour temperature: 2550K
LEDs' features: in jacket
IP rating: IP44
Type of optoelectronic module: LED tape
Light source features: white PCB
LED colour: white warm
Operating temperature: -20...60°C
Width: 10mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB, Cutting length: 100mm, Maximum power per meter: 14.4W/m, Operating voltage: 24V DC, LED per meter amount: 60, Min. colour rendering index: 90, Viewing angle: 120°, Luminosity: 1150lm/m, Case - mm: 5050, Colour temperature: 2550K, LEDs' features: in jacket, IP rating: IP44, Type of optoelectronic module: LED tape, Light source features: white PCB, LED colour: white warm, Operating temperature: -20...60°C, Width: 10mm.