FS144243000R520
  • FS144243000R520
  • FS144243000R520
FS144243000R520 KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2216; LED/m: 180; 8mm; white PCB
Type of optoelectronic module: LED tape
LEDs' features: without cover
IP rating: IP20
Light source features: white PCB
LED colour: white warm
Operating temperature: -20...60°C
Width: 8mm
Cutting length: 33.3mm
Maximum power per meter: 14.4W/m
Operating voltage: 24V DC
LED per meter amount: 180
Min. colour rendering index: 90
Viewing angle: 120°
Luminosity: 1365lm/m
Colour temperature: 3000K
Case - mm: 2216
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2216; LED/m: 180; 8mm; white PCB, Type of optoelectronic module: LED tape, LEDs' features: without cover, IP rating: IP20, Light source features: white PCB, LED colour: white warm, Operating temperature: -20...60°C, Width: 8mm, Cutting length: 33.3mm, Maximum power per meter: 14.4W/m, Operating voltage: 24V DC, LED per meter amount: 180, Min. colour rendering index: 90, Viewing angle: 120°, Luminosity: 1365lm/m, Colour temperature: 3000K, Case - mm: 2216.