FS144243000R565
  • FS144243000R565
  • FS144243000R565
FS144243000R565 KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 3528; LED/m: 180; 10.5mm; IP65
Type of optoelectronic module: LED tape
LEDs' features: in gel
IP rating: IP65
Light source features: white PCB
LED colour: white warm
Operating temperature: -20...60°C
Width: 10.5mm
Cutting length: 33.3mm
Maximum power per meter: 14.4W/m
Operating voltage: 24V DC
LED per meter amount: 180
Min. colour rendering index: 85
Viewing angle: 120°
Luminosity: 900lm/m
Colour temperature: 3000K
Case - mm: 3528
на замовлення 15 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 3528; LED/m: 180; 10.5mm; IP65, Type of optoelectronic module: LED tape, LEDs' features: in gel, IP rating: IP65, Light source features: white PCB, LED colour: white warm, Operating temperature: -20...60°C, Width: 10.5mm, Cutting length: 33.3mm, Maximum power per meter: 14.4W/m, Operating voltage: 24V DC, LED per meter amount: 180, Min. colour rendering index: 85, Viewing angle: 120°, Luminosity: 900lm/m, Colour temperature: 3000K, Case - mm: 3528.