FS144243050R544
  • FS144243050R544
  • FS144243050R544
FS144243050R544 KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB
Type of optoelectronic module: LED tape
LEDs' features: in jacket
IP rating: IP44
LED colour: white warm
Light source features: white PCB
Operating temperature: -20...60°C
Cutting length: 100mm
Width: 10mm
Maximum power per meter: 14.4W/m
Operating voltage: 24V DC
LED per meter amount: 60
Min. colour rendering index: 90
Viewing angle: 120°
Luminosity: 1250lm/m
Colour temperature: 3050K
Case - mm: 5050
на замовлення 15 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; white PCB, Type of optoelectronic module: LED tape, LEDs' features: in jacket, IP rating: IP44, LED colour: white warm, Light source features: white PCB, Operating temperature: -20...60°C, Cutting length: 100mm, Width: 10mm, Maximum power per meter: 14.4W/m, Operating voltage: 24V DC, LED per meter amount: 60, Min. colour rendering index: 90, Viewing angle: 120°, Luminosity: 1250lm/m, Colour temperature: 3050K, Case - mm: 5050.