FS144246500R520
FS144246500R520 KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white cold; Case (mm): 2216; LED/m: 180; 8mm; white PCB
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white cold
Case - mm: 2216
LED per meter amount: 180
Width: 8mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP20
Viewing angle: 120°
Maximum power per meter: 14.4W/m
Min. colour rendering index: 90
Operating voltage: 24V DC
Colour temperature: 6500K
LEDs' features: without cover
Luminosity: 1450lm/m
Operating temperature: -20...60°C
Cutting length: 33.3mm
на замовлення 20 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white cold; Case (mm): 2216; LED/m: 180; 8mm; white PCB, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white cold, Case - mm: 2216, LED per meter amount: 180, Width: 8mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP20, Viewing angle: 120°, Maximum power per meter: 14.4W/m, Min. colour rendering index: 90, Operating voltage: 24V DC, Colour temperature: 6500K, LEDs' features: without cover, Luminosity: 1450lm/m, Operating temperature: -20...60°C, Cutting length: 33.3mm.