FS144246500R565
FS144246500R565 KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white cold; Case (mm): 3528; LED/m: 180; 10.5mm; IP65
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white cold
Case - mm: 3528
LED per meter amount: 180
Width: 10.5mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP65
Viewing angle: 120°
Maximum power per meter: 14.4W/m
Min. colour rendering index: 85
Operating voltage: 24V DC
Colour temperature: 6500K
LEDs' features: in gel
Luminosity: 1125lm/m
Operating temperature: -20...60°C
Cutting length: 33.3mm
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white cold; Case (mm): 3528; LED/m: 180; 10.5mm; IP65, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white cold, Case - mm: 3528, LED per meter amount: 180, Width: 10.5mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP65, Viewing angle: 120°, Maximum power per meter: 14.4W/m, Min. colour rendering index: 85, Operating voltage: 24V DC, Colour temperature: 6500K, LEDs' features: in gel, Luminosity: 1125lm/m, Operating temperature: -20...60°C, Cutting length: 33.3mm.