Продукція > SPECTRA SYMBOL > FS2-L-055-253-ST
FS2-L-055-253-ST
FS2-L-055-253-ST Spectra Symbol
Виробник: Spectra Symbol
Description: SENSOR LINEAR 55.37MM SOLDER TAB
Packaging: Bulk
Package / Case: Sensor Strip
Mounting Type: Custom
Output: Resistive
Operating Temperature: -35°C ~ 80°C
Termination Style: Solder Tab
Linear Range: 0 ~ 55.37mm (0 ~ 2.18")
Actuator Type: Flexible Membrane - Linear
Technology: Resistive
Resistance Tolerance: ±30%
For Measuring: Linear Position
Resistance: 25 kOhms
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR LINEAR 55.37MM SOLDER TAB, Packaging: Bulk, Package / Case: Sensor Strip, Mounting Type: Custom, Output: Resistive, Operating Temperature: -35°C ~ 80°C, Termination Style: Solder Tab, Linear Range: 0 ~ 55.37mm (0 ~ 2.18"), Actuator Type: Flexible Membrane - Linear, Technology: Resistive, Resistance Tolerance: ±30%, For Measuring: Linear Position, Resistance: 25 kOhms.