FS240242300R520
FS240242300R520 KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2216; LED/m: 300; 8mm; white PCB
IP rating: IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
Light source features: white PCB
LED colour: white warm
LEDs' features: without cover
Operating temperature: -20...60°C
Width: 8mm
Cutting length: 20mm
Operating voltage: 24V DC
Maximum power per meter: 24W/m
Min. colour rendering index: 90
Viewing angle: 120°
LED per meter amount: 300
Luminosity: 2155lm/m
Colour temperature: 2300K
Case - mm: 2216
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2216; LED/m: 300; 8mm; white PCB, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, Light source features: white PCB, LED colour: white warm, LEDs' features: without cover, Operating temperature: -20...60°C, Width: 8mm, Cutting length: 20mm, Operating voltage: 24V DC, Maximum power per meter: 24W/m, Min. colour rendering index: 90, Viewing angle: 120°, LED per meter amount: 300, Luminosity: 2155lm/m, Colour temperature: 2300K, Case - mm: 2216.