FS2H036NG Belden Inc.
b0c42c51cf2baa35a204535b078773f059973bbf.pdf
Виробник: Belden Inc.
Description: CBL FIBER OPTIC 125UM MULTIMODE
Features: 36 Fibers, Rip Cord
Packaging: Spool
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE)
Tensile Strength: 81.6kg
Style: Multiple Fibers
Type: Multimode
Jacket (Insulation) Diameter: 0.505" (12.83mm)
Jacket Color: Black
Core Diameter: 50µm
Cladding Diameter: 125µm
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL FIBER OPTIC 125UM MULTIMODE, Features: 36 Fibers, Rip Cord, Packaging: Spool, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE), Tensile Strength: 81.6kg, Style: Multiple Fibers, Type: Multimode, Jacket (Insulation) Diameter: 0.505" (12.83mm), Jacket Color: Black, Core Diameter: 50µm, Cladding Diameter: 125µm, Part Status: Active.
Інші пропозиції FS2H036NG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FS2H036NG Виробник : Belden Wire & Cable b0c42c51cf2baa35a204535b078773f059973bbf.pdf Ethernet Cables / Networking Cables FS HD_LT OM2 36F OSP