FS30R06XE3BOMA1 Infineon Technologies
Виробник: Infineon Technologies
Description: IGBT MODULE 600V 37A 100W
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Full Bridge
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2V @ 15V, 30A
NTC Thermistor: Yes
Supplier Device Package: Module
Current - Collector (Ic) (Max): 37 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V
Power - Max: 100 W
Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 1.65 nF @ 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT MODULE 600V 37A 100W, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Full Bridge, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2V @ 15V, 30A, NTC Thermistor: Yes, Supplier Device Package: Module, Current - Collector (Ic) (Max): 37 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V, Power - Max: 100 W, Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 1.65 nF @ 25 V.