FSAM15SM60A
FSAM15SM60A Fairchild Semiconductor
FAIRS46630-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Fairchild Semiconductor
Description: AC MOTOR CONTROLLER, 30A, HYBRID
Packaging: Tube
Package / Case: 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: IGBT
Configuration: 3 Phase
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Current: 15 A
Voltage: 600 V
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC MOTOR CONTROLLER, 30A, HYBRID, Packaging: Tube, Package / Case: 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm), Mounting Type: Through Hole, Type: IGBT, Configuration: 3 Phase, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Current: 15 A, Voltage: 600 V.