Продукція > AVX > FSB16U0154J--
FSB16U0154J--
FSB16U0154J-- AVX
263fsb.pdf
Виробник: AVX
Cap Film 0.15uF 1200V PP 5% (31.1 X 13 X 22.4mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 85°C Bulk
на замовлення 196 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
Відгуки про товар
Написати відгук