FSB66B0205K18 KYOCERA AVX
fsb.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ADVANCED DC LINK
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Rectangular Box
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Snubber
Lead Spacing: 1.004" (25.50mm)
Termination: Screw Terminals
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 850V
Height - Seated (Max): 1.791" (45.50mm)
Capacitance: 2 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.4 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADVANCED DC LINK, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Snubber, Lead Spacing: 1.004" (25.50mm), Termination: Screw Terminals, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 850V, Height - Seated (Max): 1.791" (45.50mm), Capacitance: 2 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.4 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm).