FSBM30SH60A
FSBM30SH60A Fairchild Semiconductor
FAIRS44486-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Fairchild Semiconductor
Description: AC MOTOR CONTROLLER, 60A, HYBRID
Packaging: Bulk
Package / Case: 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: IGBT
Configuration: 3 Phase
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Part Status: Active
Current: 30 A
Voltage: 600 V
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC MOTOR CONTROLLER, 60A, HYBRID, Packaging: Bulk, Package / Case: 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm), Mounting Type: Through Hole, Type: IGBT, Configuration: 3 Phase, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Part Status: Active, Current: 30 A, Voltage: 600 V.