Продукція > FSD > FSD-4839-12V
FSD-4839-12V
Виробник:
Пьезоелектрична сирена 12V 0.12A 2,9kHz 100dBmax Група товару: Аудіоперетворювачі Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FSD-4839-12V