FSK-2.5A-11 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 0.5"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук