FSK-2.7A-12
FSK-2.7A-12 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 0.7"
Packaging: Bag
Length: 0.700" (17.78mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Termination Style: Completely Exposed Wires on Both Sides
Cable Type: Flexstrip
Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm)
Part Status: Active
Number of Conductors: 12
Написати відгук
Description: CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 0.7", Packaging: Bag, Length: 0.700" (17.78mm), Pitch: 0.100" (2.54mm), Termination Style: Completely Exposed Wires on Both Sides, Cable Type: Flexstrip, Length - Exposed Ends: 0.125" (3.18mm), Part Status: Active, Number of Conductors: 12.