FSK-21.5A-6V6 TE Connectivity AMP Connectors
1474339.pdf
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CABLE FLXSTRP 6POS 2.54MM 1.5"
Packaging: Bag
Length: 1.500" (38.10mm)
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Termination Style: Completely Exposed Wires on Both Sides
Cable Type: Flexstrip
Length - Exposed Ends: 0.150" (3.81mm)
Number of Conductors: 6
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE FLXSTRP 6POS 2.54MM 1.5", Packaging: Bag, Length: 1.500" (38.10mm), Pitch: 0.100" (2.54mm), Termination Style: Completely Exposed Wires on Both Sides, Cable Type: Flexstrip, Length - Exposed Ends: 0.150" (3.81mm), Number of Conductors: 6.