FSN-13.5D-24 TE Connectivity AMP Connectors
1474339.pdf
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CABLE FLXSTRP 24POS 1.27MM 3.5"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук