FSP-22.5A-8 TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1474339&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CABLE FLXSTRP 8POS 2.54MM 2.5"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук