FSP048-RHAN3
FSP048-RHAN3 FSP Technology Inc.
FSP040-RHAN3_Datasheet.pdf
Виробник: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 48W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.33" L x 1.97" W x 1.26" H (110.0mm x 50.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: 88.97%
Current - Output (Max): 4A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW
Part Status: Active
Power (Watts): 48 W
Standard Number: 60950-1; 62368-1
на замовлення 153 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 48W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.33" L x 1.97" W x 1.26" H (110.0mm x 50.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV, Form: Desktop (Class I), Efficiency: 88.97%, Current - Output (Max): 4A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW, Part Status: Active, Power (Watts): 48 W, Standard Number: 60950-1; 62368-1.